Теплые полы

Отзыв о Теплые полы:
Тепла підлога - як альтернативний метод опалення

14.05.2018

Достоинства

В 1,5 -2 раза менша плата за комуналку, не сушить повітря.

Недостатки

Якщо самому встановлювати, то важкий монтаж.

Отзыв

Зимой знову піднялися ціни на опалювання, тому вирішив шукати альтернарнативні методи опалювання. Багато читав в інтернеті, найбільше сподобався варіант з "теплою підлогою", вирішив замовити на цьому сайті повністю усю систему. Все було швидко і оперативно, робоча пригада зробила все за пів дня( квартира). Консультант на сайті все доступно розповідає та відповідає на "тупі питання". Зимній період пройшов, все було добре, повітря в квартирі не сушить. Тепер за електроенергію платимо приблизно в 2 рази менше ніж раніше за комуналку. Тому для тих хто має велику площу проживання, раджу звернути свою увагу на даний метод опалювання. З переваг можу виділити те, що після встановлення даної системи платимо приблизно у 2 рази менше ніж раніше за комуналку. Однак, доволі непростий монтаж, хоча кому як, якщо 1 раз встановлювати самому і можна зробити не дуже аккуратно, наприклад буде не щільно прилягати до підлоги і стін, тому через буде псуватися плівка ну і сама система в загальному. Я з жінкою задоволений.
solray.com. ua тепла підлога - як альтернативний спосіб отоплення.