Фильм "Тёмные отражения" (2018)

Отзыв о Фильм "Тёмные отражения" (2018):
Фільм про дітей із фантастичними силами.

Игра актеров
Декорации
06.11.2019

Достоинства

Мені все сподобалось, особливо відкриті питання.

Недостатки

Нема.

Отзыв

Незрозуміло чому цей фільм відносять до трилера, бо саме по цьому жанру тут майже немає сюжетів, цей фільм більш можна віднести до фентезі чи пригодницького.
Багато хто каже, що його не варто дивитися, тому що він схожий до Девиргента чи Людей Х тільки, але з дітьми, я так не вважаю, а свою думку, можливо, зможу довести трохи нижче де буду ділитися з вами своїми враженнями про цей фільм.
Фільм "Темне відображення" - стоїть подивитися, особливо якщо вибираєш щось з сучасної фантастики.
Фільм зачеплює психологічні і філософські питання. По-перше, це проблема самотніх дідей в яких щей просипаються певні здібності, з якими їм потрібно навчитися справлятися, щоб ненашкодити ні собі ні іншим.
В загальному, тема про сверх здібності досить актуальна, тому що з покон віків, особливо діти, мріять відкрити в себе певні здібності. І саме в таких фільмах вони можуть відчути себе блищими до своїх фантастичних мрій. Які інтереси можутть переслідувати підлітки, ще не знаючи що таке світ? Гарне питання, яке ставлять сценаристи цього фільму.
Незвичайних дітей відстежують, шукають, виловлюють, забирають із сімей і заточуючи їх в спеціальні концлагері. Це даже страшно приставити дорослому, а це ще, по факту, діти, які тільки починають самостійно вивчати цей світ. Хоча, яке б не було життя, коварна сюдьба заставляє їх пристосовуватися, шукати свій власний шлях вирішення проблев, находити друзів, закохуватися, думати і приймати важливі для себе рішення.
Цей фільм запрошує глядачів приставити себе на місці героїв і подумати, як би він вчинив якщо би мав неймовірні здібності. І даже через велечезний шквал критики, я би порадила подивитися цю фантастичну історію, особливо підліткам які так женуться за самостійним життям. Тому що цей фільм заставляє задуматися що хто я в цьому світі, що я зможу зробити без підтримки своєї сімї. Тож можливо дійсно це є занадто дитячий фільм в якому, можливо, переплітаються сюжети з інших похожих фільмів, але в ньому теж є своя унікальність і своя сюжетна лінія..
Кожен для себе сам обирає життя, так і по ньому розсуджує побачене на екрані, тож кожна людина сама собі суддя і спиратися на чіюсь думку банально і не зрозуміло. Тож, що я можу порадити, це лиж одне не слухайте нікого, не читайте ніякі критики, дивіться, проникайте в сюжет тої чи іншої історії і беріть із неї по максимуму як і від життя позитиву, кохання і головне побільше рятом тих хто може підтримати і допомогти в тяжку хвилину. Бажаю всім, хто надумає подивитися, найти в цій історії щось своє, зрозуміти відповіть на ті питання які ти ставиш до цього фільму. А головне зрозуміти не в неймовірних способностях сила а в голові, бо потрібно добре подумати коли приймаєш будь яке рішення.
А підліткам, бажаю, успіхів в їх новому, самостійному, почті дорослому житті.
Надіюсь я правильно донесла свою думку і ніхто не буде обіжатися, і щось візьме для себе на замітку, а на даний момент все вроді виложила, так що буду завершувати цей безглуздий коментарій, всім пака і нових вражень у житті.