HQD

Отзыв о HQD:
Результат мене цілком влаштовує

08.07.2021

Достоинства

Гарний запах і смак, низький рівень нікотину, стильний вигляд, невеликий розмір.

Недостатки

Буває, що сигарети не вистачає на 300 затяжок.

Отзыв

Я почала використовувати одноразові електронні сигарети компанії HQD Cuvie, щоб втамувати постійний потяг до паління. Завдяки цьому девейсу мені все вдалося, я відносно швидко перейшла зі звичайних сигарет на відносно нешкідливу електронку. Виглядає він стильно, має компактний розмір, його можна носити навіть в дамській сумочці. На ньому не має отих жахливих надписів: "Обережно, у вас скоро буде рак! ". Крім того, ціна доступна (приблизно 170 грн), думаю, що більшість людей може дозволити собі таку покупку. Це набагато вигідніше, ніж кодування, чи прийом засобів від паління невідомого походження.

Я використовую його вже більше місяця, за цей час стала помічати, що до сигарет мене вже так часто не тягне. Я вважаю, що це суттєва перемога, тому що в електронних сигаретах набагато менше никотину, ніж у звичайних. На пачці вказано, що нікотину в них всього 20 мг, але вони відчуваються, як всі 50, я не помічаю різниці.
Багато хто каже - це теж саме паління, але всеж воно не так сильно бʼє по легеням та здоров'ю вцілому, після нього не тхне з рота, навіть навпаки, аромат і присмак приємні. Виробник пропонує великий вибір смаків - фруктові, освіжаючі, екзотичні, можна підібрати гарний. Навіть відразу після паління не несе табаком ні від одягу, ні з рота, ні від рук. Це, на мою думку, велика перевага, особливо якщо батьки чи коханий засуджують цю звичку, так вони взагалі нічого не помічають, вже тільки через це варто спробувати перейти на електронні сигарети.

Звичайно, існує багато підробок, важливо навчитися відрізняти їх від оригіналу, бо різниця між ними дуже велика - вони гірчать, швидко викурюються, нікуди не годний продукт. Я перевіряю код сигарет на оригінальність, мої завжди співпадають, а от подругам попадалася підробка.
HQD Cuvie ідеально підходить для тих, хто хоче в короткий термін кинути палити. Цей спосіб дійсно працює, спочатку куриш менше, менше, потім і взагалі припиняєш це робити. Я помітила всього один недолік під час використання - буває, що сигарети не вистачає на 300 затяжок, як стверджують надписи на пачках. Можливо це залежить від об'єму легень, всі люди затягуються по-різному. Проте, особисто для мене це не є суттєвим недоліком, тому я раджу всім спробувати, оцінити і зробити власні висновки. Мене результат цілком влаштовує, я багато що перепробувала, цей варіант підійшов найкраще. Тож - однозначно рекомендую.

HQD фото 1 HQD фото 2 HQD фото 3 HQD фото 4 HQD фото 5