Главный по крипте

Отзыв о Главный по крипте:
Дуже корисний Телеграмм канал

13.05.2023

Отзыв

Вперше зіткнувся з даним телеграм каналом зовсім недавно, але, я люблю проводити власний ресерч над інформацією, яка надходить мені в мозок, так от, я можу сказати, що цей телеграм канал є найкращим серед своїх конкурентів.
На каналі щодня публікуються новини, зведення, корисна інформація зі світу криптовалюти та фінансів, це дуже економить час. Також на каналі можна зустріти купу сервісів, як безкоштовних, так і платних. За 4 роки на ринку канал себе зарекомендував, вже майже 100 до передплатників. Згідно з відкритою статистикою, прогнози з вищевказаного каналу, за березень 2020 та січень 2023 показали практично 100% потрапляння в ціль. Що погодьтеся говорить багато про що, враховуючи те, що йдеться про крипторинку з його високою волотильністю. Не можу не відзначити дуже відгукову спільноту каналу, яка не одноразово допомагала порадою. Завдяки рекомендаціям із каналу вдавалося неодноразово добре заробити.
Хочеться особливо відзначити такі позитивні сторони каналу, як: Лояльність клієнтів, Багато позитивних відгуків, Безкоштовна актуальна інформація.
Раджу від щирого серця!

Главный по крипте фото 1

Другие отзывы на Главный по крипте

13.05.2023 15:49
Хм, цікаво. Не очікував, що у криптоджерела може бути настільки якісні прогнози, які показують практично стовідсоткові збіги. Це мене сильно зацікавило, тому я перевірим пости за минулі місяці. Так, були певні помилки, але все одно 90 відсотків правильних рекомендацій це також бездоганний результат. Тому можна використовувати даний канал для торгівлі. Я і сам зараз це роблю, хоча і підписан відносно нещодавно.
13.05.2023 15:49
Я зазначу ще те, що автор каналу (Павло Громов) – класний мужик! Він створив чудовий канал зі своєю екосистемою, який вже 4 роки працює і в тг вже 100к передплатників (майже)).
13.05.2023 15:49
Хороший канал про криптовалютный рынок, я подписан на него практически с момента его основания в 2019 году. За это время он собрал под своим крылом 90 000 довольных подписчиков, что как вы понимаете говорит о его качестве. Канал Главный по крипте мне нравится тем, что на нем публикуется масса ценной и полезной информации. Качество информации, в том числе аналитика говорит о том, что ее пишут опытные люди разбирающиеся в таком не простом вопросе как крипторынок. Мне импонирует то, что на других ресурсах за подобную информацию люди просят деньги, а на вышеуказанном канале она предоставляется бесплатно. Это очень полезно особенно для новичков, так как бесплатный обучающий курс мало кто может предложить. Говоря о канале хочу отметить то, что на базе канала создана сеть ресурсов на любой вкус, здесь и направление трейдинга, и инвестирование, и варианты пассивного дохода и многое другое. Ребята собравшиеся на этом канале всегда отвечают на все вопросы и готовы проконсультировать по любому вопросу касающемуся критовалют.
18.05.2023 09:11   Пожаловаться
Maksim5623: Согласен! Там кстати уже почти 100к подписчиков и сейчас новый сервис какой то запускают. Я вот думаю - стоит входить в него или нет. Просто если смотреть на предыдущие сервисы главного - то однозначно стоит входить. Что можете подсказать?
13.05.2023 15:49
Повністю з вами погоджуюсь. Даний ресурс цінний передумім досвідом його автора, який має дуже великий досвід у торгівлі. До того ж, мені подобається, що практично кожен тиждень на ньому виходять дуже цікаві гайди та статті для навчання у сфери криптоактивів. Із задоволенням користуюсь їм.
29.05.2023 23:43   Пожаловаться
Kuzyuchu: До речі, хочу відзначити те, що на каналі з'явилися нові платні сервіси, якщо ви користувалися або збираєтеся, хотів би потім послухати ваш досвід).