Фильм "Бриллиантовая рука"

Фільм супер

Игра актеров
Декорации
27.05.2020

Отзыв

Фільм «Брилантова Рука » дуже цікавий орігінальний комедійний і гарний. Багато людей передивились цей фільм 100 раз. Є люди які не дивилися цей фільм і я їм раджу його подивитися, в фільмові є талановиті актори і ви точно будете в захваті коли його подивитесь
Фільм « Брилантова Рука » буде актуальною на багато років ще буде цікаво дивитися вашим дітям. Фільм реально цікавий подивітся його якщо ще не подивились. Тут я ставлю п’ять зірок не задумуючись фільм афігений. Є тільки один мінус трішки страшний момент і все а далі все з юмором. Багато фільмів є подібні до цього і зняті одним режисерем « Іван Васильович міняє професію » Пригоди Шуріка, Операція ”и” і так далі їх теж передивітся і теж поставите п‘ять зірок хотя акторів давно нема вживих з цим фільмом вони будуть жити вічно коротко вам розкажу сюжет були два контрабандисти які сховали брилянти в Сеню який зламав руку випадково а мав зламати інший і за ним шпигували бандіти так то фільм ще раз кажу дуже крутий і категорію переглядів він не має.